Atikol Dış Ticaret, Türkiye

1987 yılında kurulan firmamız, 1991 yılında Atikol Dış Ticaret adı altında yeniden yapılanmıştır. Atikol Dış Ticaret özellikle petrol, doğalgaz, enerji, madencilik ve yer bilimleri alanlarında faaliyet gösteren ABD, Kanada, Avrupa ve Asya’daki üreticilerin Türkiye temsilciliğini yapmakta ve ürünlerini çeşitli devlet kuruluşlarına ve özel şirketlere pazarlamaktadır. BDT ülkerine de mal ve servis temin eden firmamız, Irak başta olmak üzere Ortadoğu pazarlarına açılmak için de araştırma faaliyetlerini sürdürmekte ve bölgede daha geniş bir müşterine portföyüne sahip olmayı amaçlamaktadır.

Firma Politikaları

Firmamızın birinci politikası, müşterilerimizin tüm ürün ve servis gereksinimlerini karşılayacabileceği bir tedarikçi firma olmaktır. Taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek, en doğru ürünü en uygun koşullarda sunmak ve tedarik sürecini en kaliteli ve en hesaplı bir şekilde tamamlamak firma politikalarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Müşterilerimizi en son gelişmelerden, son teknoloji ürün ve servislerden haberdar etmek ve konularının uzmanlarıyla bir araya getirerek fikir alış verişi sağlamak müşteri memnuniyeti politikamızın önemli unsurlarından biridir.

En üst kalitede hizmet verebilmek amacıyla teknolojiden yararlanmak ve gerekli yatırımları yapmak, 20 yılı aşkın faaliyet yaşamımızın değişmez düsturlarındandır.

Atikol News